Maler 20. Jhdt.
"Stillleben mit Pierrot und Opernglas", signiert Kondos Gibor?, Öl auf Leinwand auf Karton, 21,5 x 15,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
11.07.2018 - 17:09
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Maler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 11.07.2018 - 17:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |